sobota, 26 grudnia 2015

Święta!

Na początku chciałabym Was przeprosić za moją nieobecność i życzyć Wam wesołych Świąt!


Święta to czas dzielenia się opłatkiem, wybaczania sobie i świętowania. Ale nie zapomnijmy o prezentach! Co to za święta bez prezentów?!

W tym roku dostałam cudowne prezenty, o których marzyłam!


Perfumy
Jak zapewne każdy, uwielbiam perfumy. Nie mogą być jednak za mocne, ani za słodkie bo mdli. Te, które mam są idealne!
Są to : Playboy "Play it sexy", Avon "Vanilla & Sandalwood" oraz Attraction również z firmy Avon.


Balsam
Moje ręce często są bardzo suche, dlatego ucieszyłam się, kiedy pod choinką znalazłam dwa pojemniczki balsamu "Vanilla & Sandalwood" również firmy AvonBiżuteria
Co roku na święta dostaje biżuterie i co roku jestem mile zaskoczona. Bardzo spodobał mi się naszyjnik z napisem "Damn", srebrny naszyjnik i bransoletka z kwadratową przewieszką i kolczyki.

Ciuchy
Sweterek, który był częścią prezentów od rodziców, zaskoczył mnie! Jest on miękki, biały ze wzrokami. Ma rozmiar S, ale leży na mnie doskonale.


Książki
Co roku, dosłownie, proszę o książki. Uwielbiam czytać, sama piszę, co sprawia mi niezwykłą radość. Niesamowite jest to, jaką ogromną radość sprawia moim czytelnikom nowy rozdział moich książek. Oczywiście muszą czekać na rozdziały, ale dzielnie to znoszą ;)

W tym roku dostałam długo wyczekiwana przeze mnie "Krew Olimpu", "Greccy Bogowie według Percy'ego Jackson'a" Rick'a Riordan'a, "Mitologię" Jana Parandowskiego oraz trylogię Kelly Armstrong "Wezwanie", "Przebudzenie" i "Odwet"


A jak mijają Wam święta? Co dostaliście? Napiszcie!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz