poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Parę porad modowych, czyli czego unikać

1. Zbyt duże ciuchy

Nie kupujmy ciuchów za dużych o kilka rozmiarów, tylko dlatego, że wydaje nam się, że wtedy będziemy wyglądać bardziej na "luzie". Otóż nie, sprawia to wrażenia, jakbyśmy wyszły ze śmietnika, a nie z modnego sklepu....Ubranie powinno być dopasowane do sylwetki!


2. Przesada w dodatkach 

Jeśli lubisz bransoletki, pierścionki, wisiory, chustki, nie jest to złe, ale musisz pamiętać o paru zasadach! Nie wychodź z domu obwieszona jak choinka, nie żyjemy w latach sześćdziesiątych! Starannie dobieraj dodatki, jeśli zakładasz wisior, nie musisz ubierać kilku bransolet do tego! Prostota w doborze biżuterii będzie Twoim atutem!


3. Białe rajstopy, pończochy, buty- NIE!

Jeśli chcesz być modna i dobrze ubrana, zapomnij o białych rajstopach i kozaczkach! Pamiętaj, ze biały kolor na nogach pasuje tylko pannom młodym, sportsmenkom i pracownicom służby zdrowia! Jeśli już koniecznie chcesz ubrać białe buty, wybierz szpilki na platformie, ale w tonacji kremowej, nie śnieżnobiałej- biały kolor jest zdecydowanie passe!

4. Prawdziwe futra

Zdecydowanie odradzam wkładanie futer! Nie dość, że wygląda się niczym bohaterka "Dynastii" czy żona rosyjskiego oligarchy, to jeszcze sprawiają wrażenie, że jesteś nieczuła na krzywdę zwierząt! Jeśli już musisz ubrać futro, to sztuczne- a najlepiej niech to będą tylko futrzane wstawki, np. kołnierze

5. Paski i krata
Nigdy nie łączcie spodni w paski i bluzki w krate lub odwrotnie spodnie w krate i bluzka w paski 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz